חשיבות הפגישה הראשונה עם אדריכלים בצפון

בטרם מתחילים עם כל פרויקט אדריכלי, אם נקרא לזה כך, נראה כי חשוב מאוד להיפגש עם איש המקצוע שעתיד לבצע את העבודה. באזור הצפון אנו רואים כיצד יש לא מעט אנשי מקצוע בתחום האדריכלות שמציעים את עצמם לכל דורש. בין אם אנו מדברים על אדריכלים בחיפה שמתמחים בסוגים מיוחדים של פרויקטים, ובין אם אנו מדברים על כל אדריכל שפועל בצפון ומציג רמת מקצועיות גבוהה, הרי שחשוב להיפגש עם מי שינהל את הפרויקט.

 

פגישה אישית ראשונה עם אדריכל שבעל הנכס חושב כי הוא מתאים לעבודה על הפרויקט הבא שלו, יכולה להועיל רבות מסיבות שונות. פגישה כזו עם אחד מאותם אדריכלים בצפון שנבחר לביצוע הפרויקט, יכולה להגדיל את הסיכוי לעבודה שוטפת בין שני הצדדים, אם נגדיר זאת כך, והיא יכולה להדגיש עד כמה תיאום ציפיות הוא דבר חשוב ועד כמה זיהוי היכולות של האדריכל הופך למשמעותי ולמדויק הרבה יותר.

 

כך, לאחר בירור מקדים על פרטים שונים לגבי אדריכלים בחיפה ולאחר החלטה על אילו שכדאי להיפגש איתם בטרם מתחילים לעבוד על הפרויקט, חשוב ליצור פגישה מסודרת שבה כל אחד מפנה את זמנו ומקשיב לצד השני. נראה כי בזכות מחשבה רצינית על הרצון שהתוצאה של הפרויקט תהיה מוצלחת, יש הבנה עד כמה פגישה ראשונית עם אחד מאותם אדריכלים בצפון היא חשובה מאוד והיא בעלת ערך רב להמשך הדרך.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *